Rengarenk hayallerle dolu atölyemizden sizin için en özel ürünleri tasarladık. Gelin sevdiklerinize hayallerinizi sunalım...

Sipariş & Teslimat

Ürün Siparişi

Beğendiğiniz  ürün veya ürünlerin siparişini vermek için altintopuk@gmail.com adresine mail yazabilir. yada 0505 805 22 66 numaradan bizi arayabilirsiniz.

Siparişinizi bize iletirken aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir:

• Siparişlerin  hazırlanması ve belirtildiği tarihte teslim edilmesi için siparişlerin en az 7  gün,  toplu siparişlerin en az 10 -15 gün önceden bize bildirmeniz gerekmektedir.

• Siparişiniz hakkında size doğru bilgileri iletebilmemiz için ürün/ürünlerin kodunu veya görüntüsünü bize doğru bir şekilde iletmeniz gerekmektedir.

• Sipariş edeceğiniz ürün/ürünlerin adedini ve üründe değiştirmemizi istediğiniz aksesuarların (renk, boyut, şekli, yazı karakteri, malzeme..vb.) özelliklerini bize yazmanız gerekmektedir.

• Sizin tasarladığınız veya bütçenize uygun hazırlamamızı istediğiniz ürün siparişi için lütfen bizimle telefonla iletişime geçiniz.

 

Ürün Fiyatlandırma

Ürün/ürünlerin fiyatlandırılması aşağıdaki hususlara bağlıdır.

•  Her ürünün minimum sipariş adedi farklı olmakla  birlikte minimum sipariş adedi üzerinden adet arttıkça indirim oranı da artmaktadır.

• Ürünler tasarımlarına göre fiyatlandırmak tadır. Ürün üzerinde yaptığınız değişiklikler bazen ürünün fiyatını düşürürken bazen de arttırmaktadır.

• Tasarladığımız ve sizlere sunduğumuz ürünlerin fiyatları sezon başında belirlenir ve sezon sonunda indirime girebilir. Size özel tasarlamamızı istediğiniz ürünler de ise fiyatlandırma kullanılacak malzeme ve aksesuara göre yeniden hesaplanır.

• Tüm hususlara dikkat edilerek ürün siparişi  alındıktan sonra ürünün fiyatı belirlenir ve size iletilir.

 

Ürün Teslimatı

• Hazırlanacak ürünün modeli, adedi ve sipariş yoğunluğuna göre teslimat süresi değişmektedir.

• Tüm hususlara dikkat edilerek ürün siparişi  alındıktan sonra ürünün teslim edileceği tarih size bildirilir. 

 

 

Siparişin Onayı-Hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürün/ürünlerin hakkında size bildirilen fiyat ve teslimat tarihini onaylamanız takdirde size gönderilecek hesap numarasına ödemenin yapılması gerekmektedir.

Ödemesi yapılan siparişler hazırlamaya başlanır. Belirtilen tarihte teslimatı yapılır.

 

Paket-Kargo-Teslimat

Ürünlerimiz hazırlandıktan sonra son derece hassas ve dikkatli bir şekilde paketlenmektedir. Paket haricinde ürün/ürünlerin sunulacağı kutu veya sepet talebinde ek ücret talep edilir.

 Ürün hazırlandıktan sonra istenilen adrese teslimatının yapılması için ad/soyadı, gönderilecek adresi ve cep numaranızı bize mail veya mesajla iletmeniz gerekmektedir.

Kargo ücreti müşteriye aittir. Hazırlanacak ürünün paket boyutuna göre kargo ücreti değişmektedir.

Uygun fiyatlarla anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla siparişlerinizi daha uygun fiyata göndermekteyiz. Gönderilecek siparişlerin kargo fiyat bilgisi size bildirilir. Onayınız alındıktan sonra hesap numaramıza ödeyeceğiniz sipariş tutarıyla birlikte kargo ücretini de ödemeniz gerekmektedir.

Yurt içi gönderimler Yurtiçi kargo firmasıyla yapılmaktadır ve ürün teslimatı 1-2 gün arasında gerçekleşmektedir.

Yurt dışı gönderimler DHL firmasıyla yapılmaktadır ve ürün teslimatı 2-7 gün arasında gerçekleşmektedir.