Rengarenk hayallerle dolu atölyemizden sizin için en özel ürünleri tasarladık. Gelin sevdiklerinize hayallerinizi sunalım...

Hakkımızda

 
 
 
  Hayat ayrıntılarda gizlidir ve ayrıntılar bizi özel kılar.  Hayalleri tasarlamanın ve üretebilmenin yanı sıra  onları sunmak ve duyulan mutluluğu hissetmek benim yaşam iksirim olmuştur. 
  Mesleğim‚ hayat akışım beni farklı yönlere sürüklemeye çalışsa da hayatımın her döneminde olduğu gibi sonunda yine sevdiklerimin özel günlerinde kendilerini özel hissettirecek bir şeyler yapmakla buldum kendimi. Çevremdeki insanların ve  diğer müşterilerin  kendilerini özel kılacak tema ve ürünleri hazırlamam konusundaki talepleri  tasarım ve üretim atölyesi kurmamdaki en büyük etken olmuştur. 
  Özen ve titizlik en önemli çalışma prensibim olmakla beraber kullanılan ürünlerin hijyenik ve kullanım şartlarına uygun olması‚ sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmamasına  önem verilmektedir. 
  Sıradan olan‚  alışılagelmiş fikirlerden uzak daha yaratıcı‚ kişiyi özel hissettirecek‚ yapılan işi özel kılacak ve en önemlisi mutluluk ve memnuniyetle sonuçlanacak işler yapmak tek hedefim. 
 Farklı ışıklar ve farklı güzelliklerle dolu hayallerimin tasarlanıp üretilmesi ve sizlerle paylaşılması için yüreklendiren ve desteğini esirgemeyen  Altın Yürekli  Ekib’ime sonsuz teşekkürler.  
  Özel tasarımlarımızı ve  farklı temalarla kişiye özel  hazırlanan ürünlerimizi ve hizmetlerimizi  sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.