Rengarenk hayallerle dolu atölyemizden sizin için en özel ürünleri tasarladık. Gelin sevdiklerinize hayallerinizi sunalım...

Ürünler Hakkında

 

Kına Tepsi & Sepetler

Kına Tepsi ve Sepetler kişiye özel tasarlanmıştır. Geniş  malzeme ve aksesuar yelpazemizle birbirinden farklı temaları özel tasarımlarla  size özel olarak hazırlanmaktadır.  

Kına El Çiçekleri & Nedime Aksesuarları

Sitemizde yayınlanan ürünler dışında temaya uygun farklı malzeme ve aksesuarlar kullanılarak kına el çiçekleri ve nedime aksesuarları hazırlanmaktadır.

Kına Gecesine Özel Hediyeler / İkramlık Hediyeler

• Cam Kavanozlar: Kavanozların üzerindeki etiketler kişiye özel olarak tasarlanmakta ve temalara uygun olarak hazırlanmaktadır. Kavanozların içerisine bal‚ reçel‚ renkli bademler‚ renkli şekerler‚ lokum‚ çikolata gibi ikramlık şekerler ile doldurulmaktadır. İkramlıklar şekerler konulmadan önce kavanozların temizliği ve hijyeniği sağlanmaktadır. Kavanozların içine ikramlık şekerlerin dışında lavanta‚ renkli kum‚ şampuan gibi farklı maddeler de doldurulmaktadır.

• Magnetli Ahşap Hediyeler: Magnetli Ahşap Hediyeliklerin diğer çeşitleri talep üzerine temin edilmektedir. Farklı aksesuarlarla bir araya getirilerek temaya uygun olarak hazırlanmaktadır.

• Kutular: Nişan‚ Nikah‚ Kına ve diğer tüm organizasyonlarda ikram edilecek şeker kutuların renkleri organizasyon temasına uygun olarak değişebilmekte ve organizasyon şekline göre tasarlanabilmektedir. 

Kına Organizasyon Malzemeleri

Kına Organizasyon Malzemeleri kişiye özel ve farklı temalara uygun olarak hazırlanmaktadır. Kişiye özel olarak belirlenen Konsepte uygun kına tepsisi ve sepeti, nedime aksesuarları‚ halay mendiller, mumları‚ tefler, ziller‚ ikramlıklar ve hediyelikler hazırlanır.

Nişan & Nikah Tepsileri

Nişan & Nikah Tepsiler kişiye özel tasarlanmıştır. Talebe göre Tepsiye uygun sepetler hazırlanmaktadır. Tepsilerde kullanılan bütün malzemeler özenle seçilerek alışılagelmiş modellerin dışında ürünler sunulmuştur. Farklı temalara uygun aksesuarlarla birbirinden özel tepsi setleri hazırlanmaktadır.